XIV Konkurs Ekologiczny „POWIETRZE”

<?php the_title(); ?>

22 lutego w naszej szkole odbył się finał XIV Konkursu Ekologicznego „POWIETRZE”. W tym roku do udziału w konkursie zgłosiło się 9 białostockich szkół: Katolickie Gimnazjum, ZSP nr 4, ZSP nr 3, SP nr 9, SP nr 29, SP nr 31, SP nr 32, PG nr 8, PG nr 30.
Pierwsze miejsce zajął uczeń ZSP nr 3– Jakub Piekut, drugie miejsce ex aequo –Albert Choromański – SP nr 32 oraz Artur Sierzputowski- PG nr 30, trzecie miejsce ex aequo – Julia Nietupska i Paweł Ocytko obydwoje z ZSP nr 4. Wyróżnienia otrzymali: Agata Maria Brańska, Filip Żukowski, Łukasz Kaczmarczyk.
Laureaci trzech pierwszych miejsc oraz osoby wyróżnione otrzymali atrakcyjne nagrody ufundowane przez naszą szkołę.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy za rok na kolejną XV edycję konkursu.