Rekolekcje wielkopostne

<?php the_title(); ?>

W dniach 12 -14 marca przeżywaliśmy w naszej szkole rekolekcje wielkopostne. Najmłodsi, czyli klasy I – III Katolickiej Szkoły Podstawowej, spotykali się codziennie w kaplicy na Mszy św. z nauką rekolekcyjną. W poniedziałek uczestniczyli w Drodze Krzyżowej, we wtorek w Misterium o Cudownym Medaliku. Rekolekcje prowadził ks. Marek Gryko wraz z Siostrami Miłosierdzia.
Uczniowie klas IV – VII Katolickiej Szkoły Podstawowej oraz uczniowie gimnazjum i liceum uczestniczyli w rekolekcjach w Katedrze prowadzonych przez ks. Łukasza Borowskiego (Msza św., Droga Krzyżowa, Adoracja Krzyża). Druga część rekolekcji odbywała się w szkole i prowadzili ją: ks. diakon Gaweł Korzeniecki oraz ks. Łukasz Kisielewski. W ostatnim dniu rekolekcji uczniowie obejrzeli filmy: młodsi – „Poveda, Święty Niezłomny” i starsi – „Loyola” .