Dzień Świętego Patryka

<?php the_title(); ?>

W najbliższy poniedziałek (19 marca) będziemy obchodzić w naszej szkole Dzień Św. Patryka, którego święto patronalne jest 17 marca.

W związku z tym:
-ubranie się na zielono będzie zwalniało z odpowiedzi ustnych,
-na terenie szkoły będzie ukrytych 15 koniczyn, a osoby które je znajdą będą mogły wymienić je następnego dnia u przewodniczącej samorządu szkolnego na niespodziankę (szukanie można rozpocząć po 2 godzinie lekcyjnej),
-wszystkie osoby imieniem Patryk spotykają się o godz.12.35 na pamiątkowe zdjęcie pod obrazem Maryi (na parterze)
-na przerwie o godzinie 11.30 odbędzie się wspólny taniec irlandzki (zapraszamy wszystkich chętnych uczniów i nauczycieli) prowadzony przez panią Joannę Carewicz i panią Magdę Radajewską-Czelej na małej sali gimnastycznej.
Dla niewtajemniczonych dodamy, że Dzień Św. Patryka był obchodzony w naszej szkole do roku 2014, a teraz wracamy do niego po „krótkiej” przerwie.

Samorząd Uczniowski