Bal Charytatywny

<?php the_title(); ?>

16 lutego odbył się trzeci Bal Charytatywny zorganizowany przez Stowarzyszenie Rodzin Katolickich Archidiecezji Białostockiej, organ prowadzący Zespół Szkół Katolickich im. Matki Bożej Miłosierdzia w Białymstoku. Celem balu było zebranie funduszy na stypendia dla zdolnej młodzieży z niezamożnych rodzin.
W programie balu znalazł się pokaz tańców latynoamerykańskich w wykonaniu par sportowych: Wojciecha Kalbarczyka i Magdaleny Gołosko oraz Grzegorza Cichońskiego i Ewy Sliżewskiej ze Studia Tańca Kadryl Justyna&Gracjan. Uczesticy balu mogli wziąć udział w licytacji, zabawie fantowej „Prezentownia” oraz uczestniczyć w sesji zdjęciowej wykonanej przez fotografa- Dariusza Bielawskiego.
Oprawę muzyczną w czasie całej imprezy zapewnił Zespół Bailar a catering firma Smak.
Składamy serdecznie podziękowania wszystkim uczestnikom balu, szczególnie gorąco dziękujemy Księdzu Arcybiskupowi Tadeuszowi Wojdzie i Księdzu Biskupowi Henrykowi Ciereszko, którzy zaszczycili nas swoją obecnością.

Szczególnie gorąco pragniemy podziękować naszym darczyńcom: Zespołowi Bailar, Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnemu, Firmie Party4You, Firmie Architektura Krajobrazu Green Design, Firmie Social Place, Firmie Eaven, Studiu Działań Kreatywnych Figielek, Gabinetowi Vil Medica, Stowarzyszeniu Kierowców OK Taxi Białystok, Pani Beacie Wilczewskiej, ze studia kosmetycznego Nelis, Klubowi Powersquash, spółce Atlas z Warszawy oraz Pracowni Prezentów.
Dziękujemy wszystkim osobom indywidualnym, firmom i instytucjom, które przekazały przedmioty na licytację oraz zabawę fantową „Prezentownia” oraz tym, którzy zechcieli wziąć w nich udział!
Mamy nadzieję, że radość uczniów, którzy otrzymają wsparcie finansowe dzięki Państwa zaangażowaniu, będzie źródłem wielkiej satysfakcji.