Nowy rok szkolny 2019/20

<?php the_title(); ?>

Po dwóch miesiącach wakacji wspólną Mszą Świętą w białostockiej katedrze rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Następnie w hali sportowej p. Dyrektor Honorata Kozłowska przywitała wszystkich rodziców, nauczycieli oraz uczniów, szczególnie tych, którzy rozpoczynają naukę w murach naszej szkoły, i życzyła wszystkim jak najwięcej dobrych i pięknych doświadczeń w poznawaniu Boga, świata i drugiego człowieka. Podczas inauguracji miało też miejsce wyjątkowe wydarzenie. Troje uczniów: Agata Woroszyło i Marcin Jagiełło z kl. II KLO oraz Aleksandra Czarnomysa z kl. II KSP otrzymało z rąk pani Urszuli Jurkowskiej, prezesa Stowarzyszenia Rodzin Katolickich, statuetki „Złotego Serca”. Jest to szczególna nagroda za otwarte serce na potrzeby innych i chęć pomagania w codziennych sytuacjach, nie tylko szkolnych.
Pani Dyrektor wręczyła również certyfikaty uczniom, którzy przystąpili do egzaminów z języka angielskiego. Z kolei Karol Rafało i Zdzieszyński z kl. Vb odebrali certyfikaty wolontariusza podczas zawodów modelarskich. Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym.
Następnie uczniowie wraz z wychowawcami udali się do sal na pierwsze spotkania.