Rekrutacja zdalna

Informujemy, że trwa nabór do Katolickiej Szkoły Podstawowej i Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego. Osoby zainteresowane nauką w naszych placówkach prosimy o wypełnienie kwestionariusza i wniosku, które można pobrać ze strony szkoły. W tym celu w menu należy wybrać odpowiednią szkołę i otworzyć zakładkę Rekrutacja. U dołu pojawią się Dokumenty do pobrania.

Prosimy o przesyłanie wypełnionych dokumentów pocztą elektroniczną na adres klo.bialystok@wp.pl lub listownie na adres: Zespół Szkół Katolickich im. Matki Bożej Miłosierdzia, ul. Kościelna 3, 15-087 Białystok.

O dalszych procedurach będziemy informowali Państwa telefonicznie po otrzymaniu wypełnionego kwestionariusza i wniosku.

Składanie dokumentów w sekretariacie szkoły do 31.05.2021 r.

Zapraszamy na dni otwarte 27.02.2021 r. i 20.03.2021 r. w godzinach 10.00-13.00.