Pomysł na nudę

<?php the_title(); ?>

Szanowni Państwo! Drodzy Uczniowie!

12 marca w szkołach zamarło życie, lekcje zawieszono, odwołane zostały zaplanowane uroczystości,spotkania, konkursy i inne szkolne wydarzenia. Lekcje, ale też i nasze codzienne spotkania przeniosły się do wirtualnego świata. Jest to dla nas wszystkich zupełnie nowa rzeczywistość, nieznane dotąd doświadczenie. Chcemy utrwalić ten wyjątkowy czas i dlatego zwracamy się do Was: uczniów i nauczycieli, z prośbą: pokażcie na zdjęciach, jak bierzecie udział w zajęciach online, podzielcie się swoimi przeżyciami i refleksjami z tego czasu. A może uda Wam się zrobić wspólne zdjęcie klasowe? A może ktoś z Was stworzy zabawny wiersz nawiązujący do obecnej sytuacji?

Będziemy mogli później umieścić to wszystko na kartach naszej kroniki szkolnej, aby zachować w pamięci tę niezwykłą sytuację.
Zdjęcia (dobrej jakości, aby móc je potem wywołać) oraz teksty wspomnień (w Wordzie), opatrzone imieniem i nazwiskiem oraz klasą (w przypadku uczniów) prosimy o przesyłanie na adres biblioteki szkolnej: bibliotekazskmbm@gmail.com lub za pomocą Librusa.

Już dziś dziękujemy wszystkim tym, którzy zechcą włączyć się do akcji.

[Aktualizacja 24.04 – pierwsze fotografie już napłynęły- dziękujemy! Czekamy na kolejne zdjęcia i relacje!]