Konkurs plastyczny i literacki pt. „Wszystko się zaczęło 100 lat temu w Wadowicach…”

Serdecznie zapraszam do udziału w konkursie plastycznym i literackim pt. „Wszystko się zaczęło 100 lat temu w Wadowicach…”. Pomysł zrodził w związku z obchodami setnej rocznicy urodzin św. Jana Pawła II, którą obchodzimy w tym roku.

Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych i średnich. Nasz Wielki Rodak bardzo ukochał młodych i tak do nich mówił: „Młodość to czas, w którym człowiek odczuwa największą potrzebę akceptacji i wsparcia, kiedy najbardziej pragnie być wysłuchany i kochany.”

Regulamin konkursu wysyłam w załączniku wraz z wszystkimi informacjami odnośnie formy prac, ich przesłania oraz kontakt (numer telefonu i adres e-mail w razie) w razie jakichkolwiek pytań.

Konkurs plastyczny i literacki pt. „Wszystko się zaczęło 100 lat temu…”, Białystok 2020 regulamin

Z wyrazami szacunku,

Klaudia Panasewicz
Koordynator Dnia Papieskiego w Białymstoku