Sukces naszych uczniów!

<?php the_title(); ?>
W przededniu uroczystości Wszystkich Świętych, chcemy podzielić się z Wami naszą dumą i radością. W konkursie „Wszystko zaczęło się 100 lat temu w Wadowicach…” zostali nagrodzeni uczniowie naszej szkoły!
I tak, w konkursie plastycznym w kategorii szkół podstawowych, zaszczytne II miejsce zajęła Łucja Jabłońska z klasy III b, zaś wyróżnienie otrzymała Aleksandra Klicka z IV a. W tej samej kategorii, w konkursie literackim, III miejsce zajęła Ania Banachowicz z klasy IV b.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, a także pozostałym uczestnikom konkursu – Błażejowi Piontkowskiemu i Aleksandrze Czarnomysa z klasy IV b.
Ucieszyliście nie tylko nas i swoich Rodziców, ale z pewnością także św. Jana Pawła II, któremu polecamy wszystkie nasze Rodziny w tym wyjątkowym czasie.