Wigilijny DAR SERCA

<?php the_title(); ?>
Kochani, udało nam się przygotować ponad 500 przepięknych kartek świątecznych!
To wkład naszej szkoły w organizację Wigilii dla potrzebujących.
Ogromne podziękowania wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom za zaangażowanie.
Dziękuję wszystkim dzieciom, które podczas zdalnych zajęć świetlicowych tworzyły piękne kartki świąteczne (Basia Skrypko, Lilianna Sieśkiewicz, Amelka Olchowik, Ola Iwaszczuk, Zosia Kudzinowska, Jaś Norwa, Jaś Szymajda, Piotr Koval, Michał Wilczewski, Laura Andrysewicz, Zosia Polak, Zosia Sokołowska, Lena Tarnowska, Ania Sienkiewicz, Marcelina Sawicka, Zosia Kozłowska, Zosia Dziadul, Madzia Czyżewska, Marlenka Gilewska, Łukasz Olędzki, Paweł Norwa) .
Dziękuję za cudne, pachnące świętami – cynamonem i pomarańczą, kartki Hani Nienałtowskiej.
Dziękuję pani Gosi Wnorowskiej za ogromny wkład w produkcję świątecznych kartek. 🙂Dziękuję rodzicom za dostarczenie kartek do szkoły.
Magdalena Kruchelska