Konkurs „Historie z sieci wzięte”.

Zadania dla poszczególnych grup wiekowych znajdą na stronie konkursu
Oceniane będą osobno grupy z klas 1–3, 4–6, 7–8 szkoły podstawowej i szkół ponadpodstawowych. 
 
Zasady konkursu są bardzo proste: uczniowie dobierają się w grupy, a następnie tworzą komiks lub inną pracę graficzną dotyczącą bezpiecznego korzystania z internetu.
Komiks lub inną pracę graficzną tworzycie w formacie A4 (plik JPG). Praca może być wykonana dowolną techniką, np. cyfrową w formie grafiki lub w postaci odręcznego rysunku, który następnie zostanie sfotografowany. W formularzu zgłoszeniowym macie możliwość wysłania pracy składającej się z kilku stron, ale każdy załączony plik nie powinien przekroczyć 5 MB. 
 
Jest o co walczyć! Do szkoły, której uczniowie zwyciężą, powędruje jedna z cennych nagródrobot edukacyjny Photon EDU, pakiet edukacyjny Abilix Krypton, okulary VR lub drukarka 3D. Uczniowie, nauczyciel prowadzący zwycięską grupę oraz szkoła otrzymają również dyplomy.
 
 
Zgłaszać się należy do p.Marty Łabieniec-Chomickiej do 8 kwietnia 2022 r.