Rekolekcje pod hasłem „Bądźcie miłosierni”, w tym roku nareszcie nie „online”

Były więc spotkania:
* z Chrystusem (w nabożeństwie pokutnym, we Mszy świętej, adoracji, Drodze Krzyżowej, w sakramencie pokuty);
* i z drugim człowiekiem (z Siostrami ze Zgromadzenia Sióstr Jezusa Miłosiernego, z Ks. Jerzym Sęczkiem, Dyrektorem Caritas, z Siostrą Faustyną w konkursie „Święta Faustyna i Miłosierdzie Boże – rozstrzygnięcie już we wtorek:)).
Od teorii przeszliśmy do praktyki: pisaliśmy listy i życzenia świąteczne do dzieci i młodzieży, przebywających w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Białymstoku oraz wsparliśmy podopiecznych Caritas, biorąc udział w Kiermaszu Miłosierdzia (przy okazji było to „coś dla ciała – czyli pyszne ciasta, ciastka i babeczki”).
Owoce rekolekcji zawierzamy Matce Bożej Miłosierdzia – naszej Patronce 🙂.