We czwartek 30 października klasa 2 KLO spędziła czas na wspólnym graniu w kręgle i … jedzeniu pierogów. W obu kategoriach – najwyższa punktacja i największa ilość zjedzonych specjałów – wygrali chłopcy 🙂 W kategorii ogólnej – dobra zabawa i integracja – zwyciężyli wszyscy! 🙂




