Chłopcy z Katolika Mistrzami Województwa Podlaskiego!!! 


2 grudnia 2025 r. w naszej hali sportowej odbyły się Finały Województwa Podlaskiego Igrzysk Dzieci w unihokeju chłopców.
Po fantastycznym finale, trzymającym do końca w emocjach, zremisowaliśmy z SP 11 Suwałki 4:4. O zwycięstwie zadecydowały więc rzuty karne, w których zwyciężyliśmy 2:1.
Najlepszym zawodnikiem turnieju został Szczepan Dudek, który w ostatniej minucie meczu strzelił przepiękną bramkę na 4:4 oraz strzelił zwycięskiego karnego na 2:1.
Żeby zagrać w wielkim finale, chłopcy pokonali następujące zespoły:
KSP – SP Miastkowo 3:1
KSP – SP Nowinka 8:0
KSP – SP Domanowo 4:1
KSP – SP Goniądz 3:0
KSP – SP 11 Suwałki 4:4 (k.2:1)
Końcowa kolejność:
1. KSP Białystok
2. SP 11 Suwałki
3. SP Miastkowo
4. SP Goniądz
Skład drużyny: Szymon Bikowski, Michał Wilczewski, Szczepan Dudek, Michał Górczyński, Ksawery Ambrożko, Aleksander Jaroszewicz. Trener: Tomasz Klimczuk.

















