Wspólne kibicowanie na „Młodej Ultrze”

Wspólne kibicowanie na „Młodej Ultrze”

Mega atmosfera, piękna pogoda i zwycięstwo 1:0 dla Jagi! 🔥⚽💛❤️ Czego chcieć więcej w sobotnie popołudnie ! Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w ostatnim meczu Jagiellonii Białystok z Zagłębiem Lubin. Na stadionie panowała świetna atmosfera, a piękna pogoda sprzyjała wspólnemu kibicowaniu na „Młodej Ultrze”. Wszyscy z dużym zaangażowaniem dopingowali drużynę i przeżyli wiele sportowych emocji. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Jagiellonii 1:0, a bramka Afimico Pululu z rzutu karnego w 32. minucie dała Jagielloni brązowy medal PKO BP Ekstraklasy na zakończenie sezonu 2025/2026.