Klasy 7 i 8 KSP zwiedzają południe Polski

Klasy 7 i 8 KSP zwiedzają południe Polski

W dniach 8–10 czerwca 2026 roku uczniowie klas 7 i 8 Katolickiej Szkoły Podstawowej wraz z wychowawczyniami i ks. Michałem Urbanem wybrali się na wycieczkę na południe Polski. W poniedziałek naszym celem był Kraków, w tym Zamek Królewski na Wawelu i Rynek Starego Miasta. Uczestniczyliśmy w Mszy św. w Święto Królowej Jadwigi w katedrze wawelskiej. Drugi dzień upłynął pod hasłem zabaw i szaleństw w Energylandii. Żadna tamtejsza atrakcja nie była nam straszna! Nie ulękliśmy się Zadry i Hyperiona! Ostatniego dnia zawitaliśmy do Częstochowy. Tam przed obliczem Królowej Polski dziękowaliśmy za otrzymane łaski i zawierzaliśmy nasze dalsze życiowe plany. Pełni wrażeń, zmęczeni i zadowoleni, wracamy do domu.