Białystok w TO się gra!
To już IX edycja naszej gry miejskiej, w której uczniowie szkół podstawowych z Białegostoku mają okazję poznawać różnorodność dziedzictwa kulturowego Podlasia. Rywalizowali 13 drużyn z 6 szkół. Zadania, które realizowali uczniowie uświadomiły im, jak wieloetniczny i wieloreligijny jest gród nad Białką i jak wielką wartość to stanowi.














































