12 czerwca 2017r. w Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnym Archidiecezji Białostockiej odbyła się uroczysta gala podsumowująca cykl konkursów „Białystok – w TO się gra”*. Organizatorzy: Zespół Szkół Katolickich im. Matki Bożej Miłosierdzia oraz Stowarzyszenie Rodzin Katolickich Archidiecezji Białostockiej uhonorowali pamiątkowymi dyplomami oraz nagrodami laureatów konkursów: plastycznego, muzycznego, krasomówczego oraz gry miejskiej. Uczestnicy gali mogli usłyszeć wystąpienia m.in.: Martyny …
