Zachęcamy uczniów klas I-III Katolickiej Szkoły Podstawowej do udziału w III Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Być dobrym jak chleb- święty Mikołaj i święty brat Albert w oczach dzieci”. Uczestnicy wykonują pracę plastyczną, której tematem jest: „Być dobrym jak chleb – święty Mikołaj i święty brat Albert w oczach dzieci”. Dopuszczalna technika wykonania prac: rysunek, grafika, malarstwo, …