4.05.17 r. Wieści z Barcelony c.d. Dziś mieliśmy dzień pełen wrażeń. Rozpoczęliśmy go wizytą w L’aquario gdzie widzieliśmy rekiny, płaszczki, pingwiny i wiele innych stworzeń. Później byliśmy w Sagrada Familia- przepięknej katedrze, której budowę zapoczątkował Antonio Gaudi. Odwiedziliśmy też dom zwany Casa Batllo zaprojektowany przez tego znanego architekta. Zobaczcie kilka zdjęć z tych miejsc. 5.10.17 …