Wyjazd rekolekcyjno-integracyjny pracowników

<?php the_title(); ?>

Z okazji przypadającego już wkrótce Dnia Edukacji Narodowej nauczyciele i pracownicy Zespołu Szkół Katolickich im. Matki Bożej Miłosierdzia w Białymstoku wybrali się na swój doroczny wyjazd formacyjno-integracyjny.

 W sobotę 30.09 zwiedziliśmy pełną urokliwych kamienic i uliczek lubelską starówkę oraz Nałęczów, w którym odwiedziliśmy między innymi chatę Stefana Żeromskiego, a także przepiękny Park Uzdrowiskowy. Po drodze wysłuchaliśmy konferencji duchowej, którą wygłosił ks. Krzysztof Maliszewski. Nastepnie zatrzymaliśmy się w Wąwolnicy, gdzie w tutejszym Sanktuarium Matki Bożej Kębelskiej modliliśmy się w intencji całej społeczności szkolnej. Sobotni wieczór spędziliśmy już w Kazimierzu Dolnym przy wspólnym ognisku.

W niedzielę 1.10,  po mszy świętej w kazimierskiej Katedrze zwiedziliśmy jedno z najpiękniejszych miejsc w Polsce  – Kazimierz Dolny nad Wisłą. W drodze powrotnej zajechaliśmy do Kozłówki, aby podziwiać przepiękny Pałac Zamoyskich wraz z otaczającym go ogrodem.

Piękna pogoda, dobry humor, ciekawie i miło spędzony wspólny czas sprawiły, że wyjazd był niezwykle udany.