Rekolekcje w Popowie

<?php the_title(); ?>

Tradycją naszych szkół są rekolekcje integracyjne, które odbywają się na początku roku szkolnego. W tym roku klasy VI, VIIA, VIIB Katolickiej Szkoły Podstawowej oraz klasa I Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego wyjechały na 3 dni do Ośrodka Caritas Archidiecezji Płockiej w Popowie. Oprócz codziennej Mszy Świętej, spotkań w grupach z animatorami i wychowawcami, podczas których uczniowie odkrywali tajemnice Eucharystii oraz szukali śladów obecności Pana Boga w otaczającym świecie, był czas na zabawę, rozmowy i poznawanie się. Drugiego dnia rekolekcji wybraliśmy się nad Jezioro Zegrzyńskie, zaś w drodze powrotnej do Białegostoku zajechaliśmy do Warszawy, gdzie wraz z przewodnikiem zwiedziliśmy Powązki Wojskowe oraz niezwykłe Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN.