We wtorek, 21.04.2026 r., w V Liceum Ogólnokształcącym im. Jana III Sobieskiego odbyło się uroczyste podsumowanie wojewódzkich konkursów przedmiotowych, podczas którego wręczone zostały zaświadczenia uzyskania tytułu laureata. Cieszymy się, że wśród nagrodzonych są również uczniowie naszej szkoły: Stanisław Lul, Kornel Kuryś i Tomasz Kroteń. Stasiu, Kornelu i Tomku, jeszcze raz Wam gratulujemy sukcesu! Jesteśmy z …