Erasmus+ Dziś w szkole IES VIRGEN DEL REMEDIO mieliśmy zajęcia w laboratorium chemicznym, gdzie zmienialiśmy „miedź” w „srebro”, a „srebro” w „złoto” Byliśmy też na języku hiszpańskim i na zajęciach teatralnych Po południu odwidziliśmy Muzeum Sztuk Pięknych Gravina, gdzie znajdują się obrazy, rzeźby, meble i wiele innych przedmiotów, które odzwierciedlają bogactwo i różnorodność kultury hiszpańskiej …