Stypendia i nagrody!

<?php the_title(); ?>

Stowarzyszenie Rodzin Katolickich, organ prowadzący Zespołu Szkół Katolickich im. Matki Bożej Miłosierdzia w Białymstoku, z radością informuje, że trzej uczniowie naszych szkół: Jan Machelski kl VII B KSP, Arkadiusz Bołkun kl. II D KG oraz Paweł Szutko kl III A KG otrzymali stypendia przyznane przez Kapitułę powołaną przez Zarząd Stowarzyszenia Rodzin Katolickich. Ponadto Jakubowi Iwaszczukowi, uczniowi kl II A KLO, została przyznana nagroda specjalna- wycieczka do Barcelony. Serdecznie gratulujemy!!!

Zarząd Stowarzyszenia Rodzin Katolickich składa podziękowania wszystkim uczestnikom Karnawałowego Balu Charytatywnego. To dzięki Państwa ofiarności uczniowie Zespołu Szkól Katolickich otrzymali stypendia i nagrodę specjalną. Mamy nadzieję, że kolejny bal, który odbędzie się 16 lutego 2019r. pomoże nam zgromadzić fundusze na kolejne stypendia i nagrody!!!