Święcenia kapłańskie naszego absolwenta diakona Tomasza Mnicha

<?php the_title(); ?>

Diakon Tomasz Mnich – absolwent Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Matki Bożej Miłosierdzia w Białymstoku z roku 2011 z radością zawiadamia, że 26 maja 2018 roku podczas Eucharystii o godz. 11 w Bazylice Archikatedralnej pw. Wniebowzięcia NMP w Białymstoku otrzyma Sakrament Święceń w stopniu prezbiteratu przez włożenie rąk i modlitwę Jego Ekscelencji Księdza Arcybiskupa Tadeusza Wojdy Metropolity Białostockiego. Dzień później zaś 27 maja 2018 roku o godz. 13.00 ksiądz neoprezbiter odprawi swoją pierwszą Mszę świętą w Kościele Św. Maksymiliana Marii Kolbego w Białymstoku. Wdzięczny Bogu za dar powołania, dziękując za ludzi, którzy okazali mu wsparcie w drodze do Chrystusowego Ołtarza, ksiądz Tomek zaprasza serdecznie nauczycieli, pracowników i uczniów Zespołu Szkół Katolickich im. Matki Bożej Miłosierdzia w Białymstoku do uczestnictwa w tych uroczystościach i wspólnej modlitwy. Zaproszenie opatrzone jest piękną myślą św. Josemarii Escrivy „My, którzy poświęciliśmy się Bogu, nie straciliśmy niczego”. Modlimy się, Tomku, byś zyskał WSZYSTKO!