Przyszłość zaczyna się dziś… – pożegnanie Maturzystów

<?php the_title(); ?>

W miniony piątek pożegnaliśmy naszych maturzystów. Było to wyjątkowe pożegnanie, ponieważ odbyło się ono po ponad miesiącu od zakończenia roku szkolnego w klasach maturalnych. W uroczystości że względu na sytuację epidemiologiczną mogli wziąć udział tylko abiturienci, dyrekcja oraz przedstawiciele grona pedagogicznego i rodziców.
Najpierw spotkaliśmy się na mszy świętej, aby dziękować za czas nauki i wzrastania w KLO oraz zawierzyć Matce Miłosierdzia zbliżające się egzaminy i wybory dalszej drogi życia. Następnie w hali sportowej, po chwili podsumowań i wspomnień, nasi abiturienci odebrali z rąk pani dyrektor Honoraty Kozłowskiej oraz wychowawczyni Urszuli Jurkowskiej świadectwa i drobne upominki. Choć w uroczystości nie mogli uczestniczyć osobiście uczniowie klas II KLO, to nie zapomnieli oni o swoich starszych kolegach i przygotowali im film z życzeniami pomyślnego zdania matury oraz powodzenia w dalszym życiu. Na zakończenie przedstawiciele maturzystów: Przemek i Hania podziękowali dyrekcji, nauczycielom, pracownikom, rodzicom i młodszym kolegom za wspólnie spędzone lata w murach naszej szkoły.
Po zakończeniu uroczystości maturzyści udali się na ostatnie spotkanie ze swoją wychowawczynią.
Trzymajmy kciuki i otaczajmy naszą modlitwą wszystkich tegorocznych maturzystów, którzy już od poniedziałku rozpoczynają swoje egzaminy. Powodzenia!