WYGRALIŚMY – NASI LICEALIŚCI POLECĄ NA 10 DNI DO PORTUGALII!

<?php the_title(); ?>
Z nieskrywaną radością przekazujemy tę wspaniałą wiadomość wszystkim obecnym, a także przyszłym licealistom!
Nasza szkoła napisała projekt na BEZPŁATNY WYJAZD DO PORTUGALII. Wnioski projektowe złożyło 350 szkół z całego kraju, a nasz projekt zajął 6 miejsce w Polsce pod względem punktów przyznawanych przez ekspertów!!
Dzięki wygranej możemy w przyszłym roku, wiosną, zabrać aż 30 licealistów na niezapomnianą, 10-dniową wycieczkę. Rekrutację uczniów rozpoczniemy 1 października 2021 r. Wyjazd poprzedzą 30-godzinne zajęcia przygotowawcze, w tym kurs j. angielskiego.
Prócz darmowego lotu, zakwaterowania i pełnego wyżywienia, uczniowie mają zapewniony także udziału w warsztatach i zajęciach językowych z uczniami z Portugalii oraz możliwość odwiedzenia niezwykłych miejsc (planowane są wycieczki m.in. do Fatimy, Sintry, Porto czy Bragi).
Jesteśmy wdzięczni Bogu za niesamowitą okazję do wszechstronnego rozwoju uczniów. Wierzymy, że planowany wyjazd uzdolni naszą młodzież nie tylko do przekroczenia granic kraju, ale – przede wszystkim – do przekroczenia granic swoich umiejętności i możliwości.
Portugalia jest piękna! – sami zobaczcie👇