W dniu dzisiejszym grupa uczniów Zespołu Szkół Katolickich (KSP, KG i KLO), skorzystała z ostatnich uroków zimy! Przez cztery godziny uczyliśmy się i doskonaliliśmy jazdę na nartach w WOSiR Szelment koło Suwałk. Pod czujnym okiem opiekunów, ks Krzysztofa i Pana Tomasza korzystaliśmy z wspaniałych warunków narciarskich. Mrozek trzymał przez cały dzień, więc wracamy do Białegostoku …
