Dziś w naszej szkole obchodziliśmy Uroczystość naszej Patronki Matki Bożej Miłosierdzia. Dziękujemy wszystkim za przybycie, a w szczególny sposób ks. Dariuszowi Greleckiemu za wygłoszoną homilię i paniom: Urszuli i Eli wraz z dziećmi i młodzieżą, za przygotowanie występu artystycznego. Dziękujemy również pani Eli Sadowskiej i panu Tomaszowi Klimczukowi za poprowadzenie całej uroczystości.
Kategoria: Liceum Ogólnokształcące
56. ZAWODY SPORTOWE DLA DZIECI NIEPEŁNOSPRAWNYCH
11 listopada w naszej szkole odbyły się kolejne zawody dla dzieci niepełnosprawnych. Dziękujemy wszystkim za przybycie i za wspaniałą organizację! MATERIAŁ TVP BIAŁYSTOK
11 listopada
Uczniowie naszej szkoły wraz z p. Adamem Kućmierowskim przygotowali apel upamiętniający 98-ą rocznicę Odzyskania Niepodległości – pamiętajmy w modlitwie o tych, którym zawdzięczamy wolną Polskę.
Zarząd SKC
W sobotę 5 listopada 2016 r. odbyło się spotkanie formacyjne pod hasłem „Odpowiedzialny wolontariusz”, podczas którego wybraliśmy Zarząd Szkolnego Koła Caritas na rok szkolny 2016/2017: Przewodnicząca- Ewa Urbanowicz (kl. III a KG), Zastępca przewodniczącej – Marcin Jagiełło (kl. II c KG), Sekretarz – Kornelia Żukowska (kl. I a KLO), Skarbnik – Natalia Wasilewska (kl. I …
Noc Chemików
Kolejny „Wieczór Chemików” z naszymi uczniami przeprowadziła p. Aneta Wilczewska 28 października (piątek) . Miejmy nadzieję, że wyrośnie z naszej młodzieży kolejny Dmitrij Iwanowicz MENDELEJEW
Wilno, Troki – Pielgrzymka Trzecich Klas
Klasy III KLO i KG na pielgrzymce do naszej patronki Matki Bożej Miłosierdzia w Wilnie. Dziękujemy wszystkim za udział a p. Tomaszowi Klimczukowi za organizację – czekamy teraz na Pragę – tą w Czechach
Przekroczyć próg nadziei
Kolejna Edycja konkursu poetyckiego „Przekroczyć próg nadziei” – gratulujemy wszystkim uczestnikom i laureatom
Anioł Stróż
Dziś w naszej szkole wspomnieliśmy naszych Aniołów Stróżów. W ich role wcielili się nasi nauczyciele – Pamiętajmy, aby w każdej chwili naszego życia być tak pomocnym jak Aniołowie.
Wieczorek chemiczny
W ostatni piątek września odbył się pierwszy w tym roku WIECZOREK CHEMICZNY. Tematyka spotkania, podczas, którego uczniowie mogli samodzielnie wykonywać eksperymenty, to WĘŻE CHEMICZNE. Chętnych, którzy chcieli piątkowy wieczór poświęcić chemii nie zabrakło…SUPER! Zapraszam na kolejne spotkanie już 28 października o godzinie 18.30.
Szanowni Państwo – Drodzy Rodzice, Kochani Uczniowie!
Budujemy nową tradycję! – 26 września br. – w poniedziałek – po raz pierwszy Białystok uczci swego patrona błogosławionego księdza Michała Sopoćkę procesją z jego relikwiami, która przejdzie z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia do Katedry. Nasza szkoła wita procesję około godziny 20.20 przed przedszkolem sióstr szarytek w pobliżu Katedry śpiewem pieśni Miłosierna Matko Boża. Przyjdź i …