Święto Szkoły

Dziś w naszej szkole obchodziliśmy Uroczystość naszej Patronki Matki Bożej Miłosierdzia. Dziękujemy wszystkim za przybycie, a w szczególny sposób ks. Dariuszowi Greleckiemu za wygłoszoną homilię i paniom: Urszuli i Eli wraz z dziećmi i młodzieżą, za przygotowanie występu artystycznego. Dziękujemy również pani Eli Sadowskiej i panu Tomaszowi Klimczukowi za poprowadzenie całej uroczystości.

Zarząd SKC

W sobotę 5 listopada 2016 r. odbyło się spotkanie formacyjne pod hasłem „Odpowiedzialny wolontariusz”, podczas którego wybraliśmy Zarząd Szkolnego Koła Caritas na rok szkolny 2016/2017: Przewodnicząca- Ewa Urbanowicz (kl. III a KG), Zastępca przewodniczącej – Marcin Jagiełło (kl. II c KG), Sekretarz – Kornelia Żukowska (kl. I a KLO), Skarbnik – Natalia Wasilewska (kl. I …

Wieczorek chemiczny

W ostatni piątek września odbył się pierwszy w tym roku WIECZOREK CHEMICZNY. Tematyka spotkania, podczas, którego uczniowie mogli samodzielnie wykonywać eksperymenty, to WĘŻE CHEMICZNE. Chętnych, którzy chcieli piątkowy wieczór poświęcić chemii nie zabrakło…SUPER! Zapraszam na kolejne spotkanie już 28 października o godzinie 18.30.

Szanowni Państwo – Drodzy Rodzice, Kochani Uczniowie!

Budujemy nową tradycję! – 26 września br. – w poniedziałek – po raz pierwszy Białystok uczci swego patrona błogosławionego księdza Michała Sopoćkę procesją z jego relikwiami, która przejdzie z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia do Katedry. Nasza szkoła wita procesję około godziny 20.20 przed przedszkolem sióstr szarytek w pobliżu Katedry śpiewem pieśni Miłosierna Matko Boża. Przyjdź i …