Klasy III KLO i KG na pielgrzymce do naszej patronki Matki Bożej Miłosierdzia w Wilnie. Dziękujemy wszystkim za udział a p. Tomaszowi Klimczukowi za organizację – czekamy teraz na Pragę – tą w Czechach
Kategoria: Liceum Ogólnokształcące
Przekroczyć próg nadziei
Kolejna Edycja konkursu poetyckiego „Przekroczyć próg nadziei” – gratulujemy wszystkim uczestnikom i laureatom
Anioł Stróż
Dziś w naszej szkole wspomnieliśmy naszych Aniołów Stróżów. W ich role wcielili się nasi nauczyciele – Pamiętajmy, aby w każdej chwili naszego życia być tak pomocnym jak Aniołowie.
Wieczorek chemiczny
W ostatni piątek września odbył się pierwszy w tym roku WIECZOREK CHEMICZNY. Tematyka spotkania, podczas, którego uczniowie mogli samodzielnie wykonywać eksperymenty, to WĘŻE CHEMICZNE. Chętnych, którzy chcieli piątkowy wieczór poświęcić chemii nie zabrakło…SUPER! Zapraszam na kolejne spotkanie już 28 października o godzinie 18.30.
Szanowni Państwo – Drodzy Rodzice, Kochani Uczniowie!
Budujemy nową tradycję! – 26 września br. – w poniedziałek – po raz pierwszy Białystok uczci swego patrona błogosławionego księdza Michała Sopoćkę procesją z jego relikwiami, która przejdzie z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia do Katedry. Nasza szkoła wita procesję około godziny 20.20 przed przedszkolem sióstr szarytek w pobliżu Katedry śpiewem pieśni Miłosierna Matko Boża. Przyjdź i …
Rekolekcje integracyjne
W dniach 5-7 września uczniowie klas pierwszych Katolickiego Gimnazjum i Liceum uczestniczyli w rekolekcjach integracyjnych, które tym razem odbyły się w Ośrodku Caritas Diecezji Płockiej w Popowie k. Wyszkowa. Był to dobry czas na pogłębianie swojej wiary, a także budowanie wspólnoty. Nie zabrakło też czasu na zabawę. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.
Wyjątkowe nagrody
Nasze wspaniałe uczennice – Martyna Puchłowska z Katolickiego Gimnazjum i Kinga Siergiejczyk z Katolickiego Liceum zostały odznaczone medalem „Diligentiae – za pilność”. Tę wyjątkową nagrodę wręczył im prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski podczas uroczystości inaugurujących rok szkolny 2016/2017 w Pałacu Branickich. Medale otrzymali też ich nauczyciele: Anna Bielawska i Elżbieta Sadowska. Gratulujemy!
WAŻNE! Dotyczy ubezpieczenia dzieci i młodzieży
Szanowni Państwo – Drodzy Rodzice! Aby zapewnić Państwu pełen dostęp do informacji na temat ubezpieczenia szkolnego, jakie w roku szkolnym 2016/2017 wybraliśmy w AIG, została uruchomiona specjalna strona internetowa www.ubezpieczeniwszkole.pl, na której znajdują się informacje na temat ubezpieczenia szkolnego dzieci i młodzieży w AIG, odpowiedzi na pytania, w jaki sposób zgłosić szkodę, kontakt do Ubezpieczyciela, …
Rok szkolny 2016/2017
Rozpoczęliśmy Nowy Rok Szkolny 2016\17. Wszystkim uczniom życzymy samych sukcesów, a nowej dyrekcji p. Honoracie Kozłowskiej i p. Katarzynie Norwa błogosławieństwa Bożego i opieki naszej patronki Matki Bożej Miłosierdzia.