III miejsce w Licealiadzie Województwa Podlaskiego w unihokeju chłopców. 28 listopada 2025 r. w naszej szkole odbył się Finał Województwa Podlaskiego w unihokeju chłopców. Po rozegraniu półfinałów grupowych awansowaliśmy do finałów wojewódzkich, w których w pierwszym meczu zremisowaliśmy 1:1 z ACE Augustów i niestety przegraliśmy w karnych 3:2. W meczu o trzecie miejsce pokonaliśmy III …