W ramach projektu „Planeta Energii” zrealizowaliśmy zajęcia pt. „Gdzie się kryje woda?”. Rozmawialiśmy o tym, gdzie można spotkać wodę i kto jej potrzebuje, a dzieci z entuzjazmem dzieliły się swoimi pomysłami. Wysłuchaliśmy słuchowiska, dzięki któremu uczniowie odkryli, że woda jest wszędzie – w roślinach, zwierzętach, a nawet w powietrzu! Poznaliśmy też nowe pojęcia oraz etapy …