28 maja uczniowie wybrali się do kina Helios na film „Michael”, przedstawiający inspirującą historię życia Michaela Jackson’a. Była to opowieść nie tylko o niezwykłym artyście i jego muzycznej drodze, ale także o człowieku, który mierzył się z wieloma trudnościami oraz problemem uzależnienia. Przed seansem młodzież uczestniczyła w wartościowej prelekcji, podczas której eksperci mówili o odpowiedzialnych …