Dzisiejszy dzień w naszej szkole był po prostu magiczny! Samorząd Szkolny zadbał o to, aby na twarzy każdego ucznia zagościł wielki, dziecięcy uśmiech. Każdy z nas otrzymał specjalny bilet, który można było wymienić na pyszne lody i chrupiący popcorn! Humory dopisywały wszystkim bez wyjątku, a pozytywna energia wypełniła całą szkołę. To był wyjątkowy dzień, który …