Świetlica

PONIEDZIAŁEK

Osoba odpowiedzialna:

12:30-17:00 E. Lach/E. Czarnowska/J. Antoniuk

 

GODZINA KLASA I KLASA II KLASA III KLASA IV
7:00-8:00 Opieka świetlicowa

s. Teresa Bajda

Opieka świetlicowa

s. Teresa Bajda

Opieka świetlicowa

s. Teresa Bajda

Opieka świetlicowa

s. Teresa Bajda

12:45-13:45 Szachy

J. Dubrawski

Szachy

J. Dubrawski

Odrabianie lekcji

M. Gołaszewska-Bieńkowska

13:45-14:45 Szachy

J. Dubrawski

(do 14:15)

Szachy

J. Dubrawski

(do 14:15)

Odrabianie lekcji

M. Gołaszewska Bieńkowska

Koło j. angielskiego

R. Dąbrowska

(do 14:15)

14:45-15:45 Gry logiczne z elementami szachów (od 14.30)

P. Jarmołowicz

Gry i zabawy świetlicowe

E. Czarnowska/

E. Lach /J. Antoniuk

Gry i zabawy świetlicowe

E. Czarnowska/

E. Lach /J. Antoniuk

Gry i zabawy świetlicowe

E. Czarnowska/

E. Lach /J. Antoniuk

15:45-17:00 Gry logiczne z elementami szachów (do 16.00)

P. Jarmołowicz

Gry i zabawy świetlicowe

E. Czarnowska/

E. Lach /J. Antoniuk

Gry i zabawy świetlicowe

E. Czarnowska/

E. Lach /J. Antoniuk

Gry i zabawy świetlicowe

E. Czarnowska/

E. Lach /J. Antoniuk

 

 

 

WTOREK

Osoba odpowiedzialna:

12:30-17:00 Małgorzata Wnorowska

 

GODZINA KLASA I KLASA II KLASA III KLASA IV
7:00-8:00 Opieka świetlicowa

M. Heleniak

Opieka świetlicowa

M. Heleniak

Opieka świetlicowa

M. Heleniak

Opieka świetlicowa

M. Heleniak

12:45-13:45 Tańce Tańce Zaj. kulinarne

M. Wnorowska

——————–
13:45-14:45 Zaj. kulinarne

M. Wnorowska

Zaj. kulinarne

M. Wnorowska

Tańce Tańce
14:45-15:45 Zaj. sportoweJ. Ptaszyńska/

Gry i zabawy świetlicowe

M. Wnorowska

Zaj. sportoweJ. Ptaszyńska/

Gry i zabawy świetlicowe

M. Wnorowska

Zaj. sportoweJ. Ptaszyńska/

Gry i zabawy świetlicowe

M. Wnorowska

Zaj. sportoweJ. Ptaszyńska/

Gry i zabawy świetlicowe

M. Wnorowska

15:45-17:00 Gry i zabawy świetlicowe

M. Wnorowska

Gry i zabawy świetlicowe

M. Wnorowska

Gry i zabawy świetlicowe

M. Wnorowska

Gry i zabawy świetlicowe

M. Wnorowska

 

 

 

ŚRODA

Osoba odpowiedzialna

12:30-17:00 Małgorzata Wnorowska

 

GODZINA KLASA I KLASA II KLASA III KLASA IV
7:00-8:00 Opieka świetlicowa

s. Teresa Bajda

Opieka świetlicowa

s. Teresa Bajda

Opieka świetlicowa

s. Teresa Bajda

Opieka świetlicowa

s. Teresa Bajda

12:45-13:45 Zaj. sportoweJ. Ptaszyńska/

Gry i zabawy świetlicowe

M. Wnorowska

Zaj. sportoweJ. Ptaszyńska/

Gry i zabawy świetlicowe

M. Wnorowska

Zaj. sportoweJ. Ptaszyńska/

Gry i zabawy świetlicowe

M. Wnorowska

———————
13:45-14:45 Zaj. kulinarne M. Wnorowska/ Zaj. sportowe ks. D. Gutowski Zaj. kulinarne M. Wnorowska/ Zaj. sportowe ks. D. Gutowski J. angielskie + gry i zabawy ruchowe

E. Lach

(13:30-13:50)

Zaj. kulinarne M. Wnorowska/ Zaj. sportowe ks. D. Gutowski
14:45-15:45 Gry i zabawy świetlicowe

M. Wnorowska

Basen

E. Lach, K. Bartoszuk, T. Klimczuk

Basen

E. Lach, K. Bartoszuk, T. Klimczuk

Basen

E. Lach, K. Bartoszuk, T. Klimczuk

15:45-17:00 Gry i zabawy świetlicowe

M. Wnorowska

Basen

E. Lach, K. Bartoszuk, T. Klimczuk

Basen

E. Lach, K. Bartoszuk, T. Klimczuk

Basen

E. Lach, K. Bartoszuk, T. Klimczuk

 

 

 

 

CZWARTEK

Osoba odpowiedzialna

12:30-17:00 Elżbieta Sadowska

 

GODZINA KLASA I KLASA II KLASA III KLASA IV
7:00-8:00 Opieka świetlicowa

E. Czarnowska

Opieka świetlicowa

E. Czarnowska

Opieka świetlicowa

E. Czarnowska

Opieka świetlicowa

E. Czarnowska

12:45-13:45 Koło j. angielskiego

J. Carewicz (13:00-13:25)

Zaj. ruchowe

E. Lach /

Gry i zabawy świetlicowe

E. Sadowska

Zaj. ruchowe

E. Lach /

Gry i zabawy świetlicowe

E. Sadowska

…………………….

……………………..

13:45-14:45 Mały Odkrywca Historii

A. Kućmierowski

(13:25-14:15)

Koło j. angielskiego

M. Radajewska (13:45-14:15)

Gry i zabawy świetlicowe

E. Lach

……………………………

………………………………

14:45-15:45 Koło plastyczne

E. Sadowska

Gry i zabawy świetlicowe

E. Lach

Koło plastyczne

E. Sadowska

Kolo plastyczne

E. Sadowska

15:45-17:00 Gry i zabawy świetlicowe

E. Sadowska

Gry i zabawy świetlicowe

E. Sadowska

Gry i zabawy świetlicowe

E. Sadowska

Gry i zabawy świetlicowe

E. Sadowska

 

 

 

PIĄTEK

Osoba odpowiedzialna

12:30-17:00 Joanna Antoniuk

 

GODZINA KLASA I KLASA II KLASA III KLASA IV
7:00-8:00 Opieka świetlicowa

E. Czarnowska

Opieka świetlicowa

E. Czarnowska

Opieka świetlicowa

E. Czarnowska

Opieka świetlicowa

E. Czarnowska

12:45-13:45 Basen

E. Lach, E. Czarnowska

Gry logiczne z elementami szachów

P. Jarmołowicz

Koło teatralne

J. Antoniuk

…………………..

…………………….

13:45-14:45 Basen

E. Lach, E. Czarnowska

Zaj. manualno – artystyczne

M. Kamińska

Gry logiczne z elementami szachów

P. Jarmołowicz

Gry logiczne z elementami szachów

P. Jarmołowicz

14:45-15:45 Zuchy

(14:30-16:00)

Zuchy

(14:30-16:00)

Zuchy

(14:30-16:00)

Zuchy

(14:30-16:00)

15:45-17:00 Gry i zabawy świetlicowe

J. Antoniuk

Gry i zabawy świetlicowe

J. Antoniuk

Gry i zabawy świetlicowe

J. Antoniuk

Gry i zabawy świetlicowe

J. Antoniuk