Kontakt z nauczycielami

Godzina dostępności dla rodziców 2020/2021

Nazwisko i imię Dzień i godzina Numer sali
Antoniuk Joanna wtorek 9.50 – 10.35 pokój nauczycielski
Bagan Marta czwartek 12.50 – 13.35 pokój nauczycielski
Bartoszuk Katarzyna wtorek 9.50 – 10.35 pokój nauczycielski
Bielawska Anna wtorek 9.50 – 10.35 pokój nauczycielski
Bieluczyk Marzanna wtorek 11.50 – 12.35 pokój nauczycielski
Brzozowska Magdalena piątek 12.50 – 13.35 pokój nauczycielski
Czarniecka Karolina środa 9.00 – 9.30 pokój nauczycielski
Dąbrowska Renata środa 9.50 – 10.35 pokój nauczycielski
Dąbrowski Michał poniedziałek 9.50 – 10.35 sala nr 018
s. Galewska Anna poniedziałek 12.50 – 13.10 sala nr 27
Gaweł Michał czwartek 7.45 – 8.00 pokój nauczycielski
Głowacka Magda piątek 12.00 – 12.35 pokój nauczycieli w-f
Grodzka Ewa wtorek 13.45-14.30 sala nr 20
Harasimowicz Urszula poniedziałek 10.45 – 11.30 pokój nauczycielski
Heleniak Mirosław poniedziałek 9.50 – 10.35 pokój nauczycielski
Jabłońska Anna czwartek 9.50 – 10.35 pokój nauczycielski
Jurkowska Urszula czwartek 10.45 – 11.30 pokój nauczycielski
Kalisz Magdalena poniedziałek 9.50 – 10.35 pokój nauczycielski
Kamińska Małgorzata piątek 10.45 – 11.30 pokój nauczycielski
Klimczuk Tomasz poniedziałek 11.00 – 11.40 pokój nauczycieli w-f
Koc Joanna poniedziałek 10.45 – 11.30 pokój nauczycieli w-f
Korytko Barbara wtorek 11.50 – 12.35 pokój nauczycielski
Królewska Iwona środa 10.45 – 11.30 pokój nauczycielski
Kudzinowska Marta wtorek 12.50 – 13.35 pokój nauczycielski
Lach Elżbieta wtorek 9.50 – 10.35 pokój nauczycielski
Lul Joanna wtorek 10.45 – 11.30 pokój nauczycielski
Łuczaj Izabela poniedziałek 9.50 – 10.35 pokój nauczycielski
Łukaszewicz-Kulesza Bożena poniedziałek 12.50 – 13.30 pokój nauczycielski
Muszyńska Monika czwartek 10.45 – 11.30 pokój nauczycielski
Nadachewicz Katarzyna środa 10.45 – 11.30 pokój nauczycielski
ks. Niewiński Tomasz czwartek 12.35 – 12.50 pokój nauczycielski
Olechno Małgorzata czwartek 14.40 – 15.25 sala nr 25
Orzechowska Marta czwartek 11.30 – 11.50 pokój nauczycielski
Radajewska-Czelej Magdalena piątek 10.45 – 11.30 pokój nauczycielski
Rogalewska Urszula poniedziałek 10.45 – 11.30 pokój nauczycielski
Romanowska Marta piątek 10.45 – 11.30 pokój nauczycielski
Rybołowicz Agnieszka poniedziałek 9.50 – 10.35 pokój nauczycielski
Sadowska Elżbieta poniedziałek 7.30 – 8.00 pokój nauczycielski
Sokół Irena czwartek 10.00 – 10.30 pokój nauczycielski
Uścińska -Walesiuk Aneta środa 9.50 – 10.35 pokój nauczycielski
Werpachowski Radosław poniedziałek 10.35 – 11.15 pokój nauczycielski
Wilczewska Aneta czwartek 9.40 – 9.40 pokój nauczycielski
Włoskowska Monika poniedziałek 9.00 – 9.40 pokój nauczycielski
Wnorowska Małgorzata wtorek 8.55 – 9.40 pokój nauczycielski
Żmujdzin Bernarda poniedziałek 11.40 – 12.35 pokój nauczycielski