Kontakt z nauczycielami

Godzina dostępności dla rodziców 2019/2020

Nazwisko i imię Dzień i godzina Numer sali
Antoniuk Joanna środa 8.00 – 8.40 pokój nauczycielski
Bagan Marta środa 11.50 – 12.35 pokój nauczycielski
Bartoszuk Katarzyna środa 9.50 – 10.35 pokój nauczycielski
Bielawska Anna poniedziałek 10.45 – 11.30 pokój nauczycielski
Bieluczyk Marzanna wtorek 9.50 – 10.40 pokój nauczycielski
Brzozowska Magdalena piątek 9.50 – 10.35 pokój nauczycielski
Czarnowska Elżbieta piątek 10.45 – 11.30 pokój nauczycielski
Dąbrowska Renata środa 12.50 – 13.35 pokój nauczycielski
Dąbrowski Grzegorz wtorek 9.40 – 10.00 pokój nauczycielski
Dąbrowski Michał środa 12.10 – 12.35 pokój nauczycielski
s. Galewska Anna piątek 10.40 – 11.30 pokój nauczycielski
Gaweł Michał czwartek 8.40 – 8.55 pokój nauczycielski
Głowacka Magda poniedziałek 10.00 – 10.30 pokój nauczycieli w-f
Harasimowicz Urszula czwartek 9.00 – 9.30 pokój nauczycielski
Heleniak Mirosław wtorek 11.50 – 12.25 pokój nauczycielski
Jurkowska Urszula poniedziałek 9.50 – 10.35 pokój nauczycielski
Kalisz Magdalena wtorek 10.45 – 11.30 pokój nauczycielski
Kamińska Małgorzata środa 10.45 – 11.30 pokój nauczycielski
Klimczuk Tomasz czwartek 12.50 – 13.35 pokój nauczycieli w-f
Korytko Barbara wtorek 11.50 – 12.35 pokój nauczycielski
Kudzinowska Marta środa 12.15 – 12.45 pokój nauczycielski
Lach Elżbieta czwartek 9.50 – 10.35 pokój nauczycielski
Lul Joanna poniedziałek 10.35 – 11.30 pokój nauczycielski
Łabienic-Chomicka Marta czwartek 12.50 – 12.35 pokój nauczycielski
Łuczaj Izabela poniedziałek 11.50 – 12.35 40
Muszyńska Monika czwartek 11.30 – 12.25 pokój nauczycielski
Nadachewicz Katarzyna wtorek 9.50 – 10.35 pokój nauczycielski
Olechno Małgorzata piątek 14.40 – 15.25 25
Radajewska-Czelej Magdalena piątek 11.50 – 12.35 pokój nauczycielski
Romanowska Marta wtorek 8.55 – 9.40 pokój nauczycielski
Rybołowicz Agnieszka poniedziałek 7.30 – 8.00 pokój nauczycielski
Sadowska Elżbieta poniedziałek 7.30 – 8.00 pokój nauczycielski
Sokół Irena czwartek 7.45 – 8.00 pokój nauczycielski
Szewczuk Joanna środa 10.50 – 11.30 pokój nauczycielski
Uścińska-Walesiuk Aneta wtorek 7.30 – 8.00 pokój nauczycielski
Werpachowski Radosław piątek 8.55 – 9.40 pokój nauczycielski
Wilczewska Aneta poniedziałek 11.30 – 12.00 pokój nauczycielski
Włoskowska Monika czwartek 9.50 – 10.35 pokój nauczycielski
Wnorowska Małgorzata poniedziałek 9.50 – 10.35 pokój nauczycielski
Żmujdzin Bernarda poniedziałek 10.45 – 11.30 pokój nauczycielski