Zajęcia dodatkowe

Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2016/2017 – KLO

 

Imię i nazwisko osoby prowadzącej Rodzaj zajęć Szkoła Klasy Dzień i godzina Miejsce
M. Kalisz, K. Bartoszuk, M. Sawczuk, ks. D. Gutowski Szkolne Koło Caritas KG, KLO I – III sobota raz w miesiącu 9.00 – 11.00 sala 37
Magdalena Kalisz konsultacje KLO II poniedziałek

15.25 – 16.10

sala 37
Aneta Citkowska konsultacje KG, KLO I wtorek

10.45 – 11.35

sala 28
Katarzyna Lankau koło gier planszowych KSP, KG, KLO IV, I – III piątek raz w miesiącu14.40 – 17.30 sala 23
Aneta Wilczewska fakultety dla maturzystów KLO III sobota

8.15 – 10.00

sala 33
Aneta Wilczewska wieczorki chemiczne KG, KLO I – III ostatni piątek miesiąca

18.00 – 19.30

sala 33
Łukasz Olechno zespół wokalno-instrumentalny KSP, KG, KLO IV, I – III piątek

14.30 – 15.25

sala 25 lub 19
Radosław Werpachowski konsultacje, laboratorium KLO I poniedziałek

14.30– 15.25

sala 39
Katarzyna Bartoszuk fakultety dla maturzystów KLO III wtorek

13.45 – 14.30

sala 24
Urszula Jurkowska fakultety dla maturzystów KLO III rozsz. sobota co dwa tygodnie 10.00 – 12.00 sala 26
Urszula Jurkowska koło teatralne KG, KLO I – III w zależności od przedsięwzięcia sala 26
Urszula Jurkowska konsultacje KLO I – III środa

13.30 – 14.30

sala 26
Tomasz Klimczuk futsal – piłka nożna KSP, KG, KLO IV, I – III poniedziałek

14.30 – 16.00

hala
Izabela Łuczaj fakultety dla maturzystów KLO III środa

15.30 – 16.30

sala 40
Katarzyna Norwa fakultety dla maturzystów KLO III rozsz. czwartek

13.45 – 14.30

sala 32
Jacek Markiewicz piłka nożna KSP, KG, KLO IV, I – III wtorek

14.30 – 16.00

hala
Urszula Harasimowicz fakultety dla maturzystów KLO III wtorek

8.00 – 8.45

sala 19
Urszula Harasimowicz konsultacje KG, KLO I, II pon. lub czwartek

14.30 – 15.30

sala 19
Małgorzata Kamińska konsultacje KLO I – III poniedziałek

14.30 – 15.15

sala 38
Joanna Carewicz konsultacje KG, KLO I – III sobota ustalona z uczniami sala 20
Joanna Lul konsultacje KLO I – III sobota

8.00 – 10.00

sala 25
Joanna Lul konsultacje KLO I – III piątek

14.30 – 15.25

sala 23
Joanna Ptaszyńska zajęcia sportowe KSP, KG, KLO IV, I – III środa 15.30 – 16.30

czwartek 15.30 – 16.30

hala
Marta Bagan fakultety dla maturzystów KLO III pods. piątek

14.30 – 15.25

sala 27
Marta Bagan konsultacje KLO I, II czwartek

14.30 – 16.10

sala 27
Marzanna Bieluczyk konsultacje KG, KLO I czwartek

14.30 – 15.15

sala 1
Ks. Dariusz Gutowski piłka nożna KG, KLO I – III piątek

14.30 – 16.00

hala
Aneta Uścińska-Walesiuk konsultacje KG, KLO I – III poniedziałek

13.35 – 14.00

sala 29
Magdalena Radajewska-Czelej konsultacje KG, KLO I – III czwartek

13.45 – 14.30

sala 1
Marta Kudzinowska konsultacje KG, KLO I – III wtorek

14.30 – 15.25

sala 39
Joanna Zieziula fakultety dla maturzystów KLO III poniedziałek

8.55 – 9.40

sala 32
Magdalena Brzozowska koło języka angielskiego KG, KLO I – III sobota

10.00 – 11.30

sala 11