Zajęcia dodatkowe

 Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2020/2021 – Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Matki Bożej Miłosierdzia w Białymstoku

Imię i nazwisko osoby prowadzącej Rodzaj zajęć Klasy Dzień i godzina Miejsce
Marta Bagan Fakultety z matematyki III środa

15.30 – 16.15

sala 30
Marta Bagan Konsultacje z matematyki II piątek

14.30 – 15.15

sala 30
Karolina Czarniecka Konsultacje z przyrody II c, II d wtorek

14.30 – 15.00

sala 33
Michał Dąbrowski Konsultacje z podstaw przedsiębiorczości I poniedziałek

10.50 – 11.35

sala 018
Magda Głowacka Zajęcia sportowe I – III wtorek

15.45 – 16.30

hala
Urszula Harasimowicz Konsultacje z języka angielskiego I – II wtorek

14.30 – 15.15

sala 19
Urszula Jurkowska Koło teatralne I – III piątek

14.30 – 15.15

sala 26
Magdalena Kalisz Konsultacje z języka polskiego II b, II c czwartek

15.35 – 16.20

sala 37
Magdalena Kalisz Szkolne Koło Caritas I – III sobota raz w miesiącu 9.00 – 10.30 sala 37
Magdalena Kalisz Fakultety z języka polskiego III PP czwartek

14.40 – 15.25

sala 37
Małgorzata Kamińska Konsultacje z geografii I – II środa

14.30 – 15.15

sala 38
Joanna Koc Zajęcia sportowe I – III środa

16.00 – 17.00

hala
Honorata Kozłowska Konsultacje z języka polskiego II wtorek

14.30 – 15.15

sala 7
Marta Kudzinowska Konsultacje z języka hiszpańskiego II czwartek

14.40 – 15.25

sala 26
Katarzyna Lankau Trening ortograficzny I – III czwartek

14.50 – 15.35

biblioteka
Joanna Lul Konsultacje z wiedzy o społeczeństwie III wtorek

8.00 – 8.45

sala 41
Joanna Lul Konsultacje z historii i wiedzy o społeczeństwie II czwartek

14.30 – 15.15

sala 25
Izabela Łuczaj Fakultety z biologii III poniedziałek co dwa tygodnie

15.25 – 16.30

sala 40
Monika Muszyńska Konsultacje z języka niemieckiego III wtorek

14.30 – 15.15

sala 38
Katarzyna Norwa Konsultacje z matematyki I piątek

14.40 – 15.25

sala 8
Katarzyna Norwa Konsultacje z matematyki II środa

15.30 – 16.15

sala 8
Katarzyna Norwa Fakultety z matematyki III piątek

15.30 – 16.15

sala 8
Marta Orzechowska Konsultacje z fizyki I – II czwartek

7.30 – 8.00

sala 39
Magdalena Radajewska-Czelej Przygotowanie do matury III PR wtorek

14.40 – 15.25

sala 23
Urszula Rogalewska Konsultacje z geografii II środa

7.30 – 8.00

sala 40
Agnieszka Rybołowicz Konsultacje z matematyki II a, II b wtorek

7.30 – 8.00

sala 25
Radosław Werpachowski Konsultacje z fizyki I – III poniedziałek

15.25 – 16.00

sala 39
Aneta Uścińska-Walesiuk Konsultacje z matematyki II c, II d poniedziałek

15.25 – 16.10

sala 29
Aneta Wilczewska Wieczory chemiczne I – III piątek raz w miesiącu 18.00 – 19.30 sala 33
Aneta Wilczewska Przygotowanie do matury III piątek

15.30 – 16.15

sala 33