Zajęcia dodatkowe

Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2017/2018 – Katolicka Szkoła Podstawowa im. Matki Bożej Miłosierdzia w Białymstoku

 

Imię i nazwisko osoby prowadzącej Rodzaj zajęć Szkoła Klasy Dzień i godzina Miejsce
Małgorzata Kamińska konsultacje KSP IV – VII czwartek, piątek

14.40 – 15.25

sala 38
Joanna Antoniuk zajęcia wyrównawcze KSP I a środa

12.50 – 13.35

sala 17
Marta Romanowska zajęcia wyrównawcze KSP I b piątek

11.30 – 12.10

sala 18
Joanna Ptaszyńska zajęcia sportowe KSP VII środa

14.30 – 16.00

hala
Urszula Harasimowicz konsultacje KSP VI wtorek

14.40 – 15.25

sala 19
Agnieszka Rybołowicz konsultacje KSP IV, VII a, VII b wtorek 15.30 – 16.15

czwartek 8.10 – 8.50

sala 8

sala 29

Jacek Markiewicz zajęcia sportowe KSP VII wtorek

14.30 – 16.00

hala
Radosław Werpachowski Konsultacje, poprawy KSP VII wtorek

15.30 – 16.15

sala 39
Anna Swatowska koło języka hiszpańskiego KSP V wtorek

13.35 – 14.40

sala 26
Elżbieta Czarnowska zajęcia wyrównawcze KSP III a wtorek

12.30 – 13.30

sala 13
Magdalena Kalisz Szkolne Koło Caritas KSP V – VII sobota raz w miesiącu 9.00 – 10.30 sala 37
Magdalena Kalisz konsultacje KSP VII piątek

15.35 – 16.10

sala 37
Elżbieta Sadowska koło plastyczne KSP IV – VII czwartek

15.30 – 16.15

sala 19
Marta Kudzinowska konsultacje KSP IV wtorek

13.35 – 14.30

sala 37
Katarzyna Bartoszuk konsultacje KSP IV środa

13.45 – 14.30

sala 24
Katarzyna Bartoszuk konsultacje KSP VII a piątek

15.25 – 16.10

sala 24
Tomasz Klimczuk zajęcia sportowe KSP IV – VII poniedziałek

14.30 – 16.00

hala
Małgorzata Olechno zespół wokalno-instrumentalny KSP IV – VII piątek

14.40 – 15.25

sala 25
Katarzyna Lankau polonistyczne koło ratunkowe KSP V poniedziałek

13.45 – 14.30

sala 27
Katarzyna Lankau polonistyczne koło ratunkowe KSP VI wtorek

13.45 – 14.30

sala 23 lub 19
Renata Dąbrowska konsultacje KSP III – V według zgłaszanych potrzeb sala 19
Elżbieta Lach zajęcia wyrównawcze KSP II poniedziałek

12.30 – 13.30

sala 27
Marta Śpiewak koło języka hiszpańskiego KSP V wtorek

13.45 – 14.20

sala 20
 

Katarzyna Nadachewicz

koło matematyczne/znawca ortografii i gramatyki KSP III b czwartek

12.45 – 13.30

sala 27
Marta Bagan zajęcia wyrównawcze KSP V środa

13.45 – 14.30

sala 30
Magdalena Radajewska-Czelej koło języka angielskiego KSP III a, b czwartek

13.45 – 14.15

sala 1

 

Pozostałe zajęcia pozalekcyjne znajdują się w zakładkach Projekt unijny oraz Świetlica