Zajęcia dodatkowe

Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2021/2022 – Katolicka Szkoła Podstawowa im. Matki Bożej Miłosierdzia w Białymstoku

Imię i nazwisko osoby prowadzącej Rodzaj zajęć Klasy Dzień i godzina Miejsce
Magdalena Kalisz Konsultacje z języka polskiego VII wtorek 14.40 – 15.25/

piątek 15.30 – 16.15

sala 37
Radosław Werpachowski Konsultacje z fizyki VII piątek co dwa tygodnie

15.30 – 16.15

sala 39
Radosław Werpachowski Konsultacje z informatyki VIII piątek co dwa tygodnie

15.30 – 16.15

sala 2
Katarzyna Bartoszuk Konsultacje z języka polskiego IV b poniedziałek

13.45 – 14.30

sala 24
Katarzyna Bartoszuk Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty VIII poniedziałek

14.40 – 16.10

sala 24
Katarzyna Bartoszuk Konsultacje z języka polskiego VI środa

13.45 – 14.30

sala 24
Izabela Łuczaj Koło biologiczne IV – VIII środa

14.30 – 15.30

sala 40
Urszula Harasimowicz Konsultacje z języka angielskiego V a środa

12.55 – 13.40

sala 19
Urszula Harasimowicz Konsultacje z języka angielskiego VII poniedziałek

13.45 – 14.30

sala 19
Joanna Antoniuk Zajęcia wspomagające III a poniedziałek

12.35 – 13.40

sala 20
Marta Kudzinowska Konsultacje z języka hiszpańskiego IV – VI czwartek

12.35 – 13.40

sala 20
Ewa Grodzka Konsultacje z języka polskiego IV a poniedziałek co dwa tygodnie

12.40 – 13.25

sala 28
Ewa Grodzka Konsultacje z języka polskiego V a poniedziałek co dwa tygodnie

12.40 – 13.25

sala 28
Ewa Grodzka Konsultacje z języka polskiego V b poniedziałek co dwa tygodnie

13.30 – 14.15

sala 28
Bożena Łukaszewicz-Kulesza Konsultacje z historii IV – VI czwartek

13.45 – 14.30

sala 24
Monika Włoskowska Zajęcia wspomagające II a piątek

12.55 – 13.40

sala 14
Iwona Królewska Zajęcia wspomagające II b środa

12.40 – 13.40

sala 27
Elżbieta Lach Zajęcia wyrównujące III b poniedziałek

12.35 – 13.40

sala 1
Joanna Koc Zajęcia sportowe V – VIII poniedziałek

13.45 – 14.45

hala
Marta Bagan Konsultacje z matematyki V b środa

12.55 – 13.40

sala 30
Marta Bagan Konsultacje z matematyki V a czwartek

13.45 – 14.30

sala 30
Marta Bagan Konsultacje z matematyki IV b piątek

13.45 – 14.30

sala 30
Marta Bagan Konsultacje z matematyki VIII b środa

14.40 – 15.25

sala 30
Anna Kowalewicz Konsultacje z matematyki VII poniedziałek

13.45 – 14.30

sala 29
Anna Kowalewicz Konsultacje z matematyki VIII a czwartek

14.40 – 15.25

sala 29
Anna Kowalewicz Przygotowanie do konkursów VII – VIII wtorek

7.15 – 8.00

sala 29
Marta Łotko Zajęcia wspomagające I a czwartek

13.45 – 14.30

sala 17
Małgorzata Olechno Zespół muzyczny I – VIII czwartek

14.45 – 15.45

sala 14
Tomasz Klimczuk Zajęcia sportowe IV – VI poniedziałek

13.35 – 14.30

hala
Małgorzata Kamińska Konsultacje z historii i geografii V – VIII według zgłaszanych potrzeb sala 38
Monika Muszyńska Konsultacje z języka niemieckiego VI – VII czwartek

8.55 – 9.40

sala 39
Anna Jabłońska Zajęcia z języka angielskiego I – III piątek co dwa tygodnie

12.50 – 13.35

sala 20
Magdalena Brzozowska Konsultacje z języka angielskiego VI środa

13.45 – 14.30

sala 11
Katarzyna Lankau Trening ortograficzny IV-VIII piątek materiały przesyłane online

 

Pozostałe zajęcia pozalekcyjne znajdują się w zakładce Świetlica