Zajęcia dodatkowe

Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2020/2021 – Katolicka Szkoła Podstawowa im. Matki Bożej Miłosierdzia w Białymstoku

Imię i nazwisko osoby prowadzącej Rodzaj zajęć Klasy Dzień i godzina Miejsce
Joanna Antoniuk Zajęcia rozwijające II a czwartek

12.50 – 13.35

sala 13
Joanna Antoniuk Zajęcia wyrównujące II a poniedziałek

12.45 – 13.30

sala 13
Marta Bagan Konsultacje z matematyki VIII wtorek

14.40 – 15.25

sala 30
Marta Bagan Konsultacje z matematyki VI b środa co dwa tygodnie

14.40 – 15.25

sala 30
Marta Bagan Konsultacje z matematyki VII b środa co dwa tygodnie

14.40 – 15.25

sala 30
Marta Bagan Konsultacje z matematyki IV a, IV b wtorek

7.30 – 8.00

sala 30
Katarzyna Bartoszuk Koło języka polskiego V – VIII piątek co dwa tygodnie

14.40 – 15.25

sala 24
Katarzyna Bartoszuk Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty VIII środa

14.40 – 15.25

sala 24
Katarzyna Bartoszuk Konsultacje z języka polskiego V – VIII piątek co dwa tygodnie

14.40 – 15.25

sala 24
Magdalena Brzozowska Koło języka angielskiego VII – VIII środa

14.40 – 15.25

sala 11
Karolina Czarniecka Konsultacje z chemii VII a, VII b wtorek

14.30 – 15.00

sala 33
Renata Dąbrowska Konsultacje z języka angielskiego V poniedziałek

7.30 – 8.00

sala 20
Renata Dąbrowska Konsultacje z języka angielskiego VII – VIII środa

15.45 – 16.15

sala 20
Magda Głowacka Zajęcia sportowe IV – VIII wtorek

15.45 – 16.30

hala
Ewa Grodzka Konsultacje z języka polskiego IV a, IV b wtorek

14.40 – 15.25

sala 8
Urszula Harasimowicz Przygotowanie do konkursów VIII czwartek

15.30 – 16.15

sala 19
Anna Jabłońska Konsultacje z języka angielskiego I – IV poniedziałek

12.50 – 13.35

sala 41
Magdalena Kalisz Konsultacje z języka polskiego VI a, VI b piątek

14.40 – 15.25

sala 37
Magdalena Kalisz Szkolne Koło Caritas V – VIII sobota raz w miesiącu 9.00 – 10.30 sala 37
Małgorzata Kamińska Konsultacje z historii i geografii V – VIII poniedziałek

14.30 – 15.15

sala 38
Tomasz Klimczuk Zajęcia sportowe IV – VIII poniedziałek

16.00 – 17.00

hala
Barbara Korytko Konsultacje z języka hiszpańskiego VI, VIII czwartek

8.00 – 8.45

sala 28
Iwona Królewska Zajęcia wyrównujące i rozwijające III a piątek

12.50 – 13.35

sala 27
Marta Kudzinowska Konsultacje z języka hiszpańskiego IV – VIII czwartek

14.40 – 15.25

sala 26
Elżbieta Lach Zajęcia wyrównujące i rozwijające II b czwartek

12.50 – 13.35

sala 14
Katarzyna Lankau Trening ortograficzny IV – VIII czwartek

14.50 – 15.35

biblioteka
Izabela Łuczaj Koło biologiczne V – VIII poniedziałek co dwa tygodnie

15.25 – 16.30

sala 40
Monika Muszyńska Konsultacje z języka niemieckiego V – VI wtorek

14.30 – 15.15

sala 38
Katarzyna Nadachewicz Zajęcia wyrównujące i rozwijające III b czwartek

12.35 – 13.20

sala 1
Małgorzata Olechno Zespół wokalny IV – VIII czwartek

14.40 – 15.25

sala 25
Marta Orzechowska Konsultacje z fizyki VII, VIII wtorek

7.30 – 8.00

sala 39
Marta Romanowska Zajęcia wyrównujące i rozwijające I b wtorek

12.40 – 13.10

sala 18
Agnieszka Rybołowicz Konsultacje z matematyki VII a wtorek

7.30 – 8.00

sala 25
Elżbieta Sadowska Koło plastyczne IV – VIII pierwszy poniedziałek miesiąca

14.35 – 15.20

sala 23
Aneta Uścińska-Walesiuk Konsultacje z matematyki V wtorek

7.30 – 8.00

sala 29
Aneta Uścińska-Walesiuk Konsultacje z matematyki VI a środa

7.30 – 8.00

sala 29
Radosław Werpachowski Konsultacje z fizyki VIII a poniedziałek

15.25 – 16.00

sala 39
Monika Włoskowska Zajęcia wyrównujące i rozwijające I a środa

12.50 – 13.25

sala 17
Aneta Wilczewska Kuźnia chemików VIII a, VIII b poniedziałek

15.30 – 16.15

sala 33
Aneta Wilczewska Wieczory chemiczne VII – VIII piątek raz w miesiącu 18.00 – 19.30 sala 33

Pozostałe zajęcia pozalekcyjne znajdują się w zakładce Świetlica