Zajęcia dodatkowe

Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2019/2020 – Katolicka Szkoła Podstawowa im. Matki Bożej Miłosierdzia w Białymstoku

Imię i nazwisko osoby prowadzącej Rodzaj zajęć Klasy Dzień i godzina Miejsce
Izabela Łuczaj Koło biologiczne IV – VIII poniedziałek co dwa tygodnie

15.35 – 16.10

sala 40
Urszula Harasimowicz Konsultacje z języka angielskiego VIII poniedziałek

15.30 – 16.10

sala 19
Radosław Werpachowski Konsultacje z fizyki VII – VIII poniedziałek

15.20 – 16.05

sala 39
Joanna Antoniuk Zajęcia wyrównujące i rozwijające I a poniedziałek

12.50 – 13.35

sala 17
Katarzyna Bartoszuk Konsultacje z języka polskiego VII wtorek co 2 tygodnie

14.40 – 15.25

sala 24
Katarzyna Bartoszuk Konsultacje z języka polskiego VI czwartek

14.40 – 15.25

sala 24
Katarzyna Bartoszuk Konsultacje z języka polskiego IV piątek

13.45 – 14.30

sala 24
Marta Kudzinowska Konsultacje z języka hiszpańskiego IV – VIII wtorek

15.30 – 16.10

sala 39
Barbara Korytko Konsultacje z języka hiszpańskiego V – VII wtorek

14.40 – 15.25

sala 28
Monika Muszyńska Konsultacje z języka niemieckiego IV – VIII wtorek

15.30 – 16.30

sala 20
Magdalena Kalisz Konsultacje z języka polskiego V poniedziałek

14.40 – 15.25

sala 37
Magdalena Kalisz Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty VIII czwartek co 2 tygodnie

14.40 – 16.10

sala 37
Joanna Lul Konsultacje z historii i wiedzy o społeczeństwie V, VI, VIII czwartek co 2 tygodnie

7.30 – 8.00

sala 25
Marta Romanowska Zajęcia wyrównujące i rozwijające III b poniedziałek

12.35 – 13.15

sala 14
Małgorzata Kamińska Konsultacje z historii IV – VIII wtorek

13.35 – 14.15

sala 38
Małgorzata Kamińska Konsultacje z geografii IV – VIII wtorek

14.30 – 15.00

sala 38
Magdalena Kalisz Szkolne Koło Caritas V – VIII sobota raz w miesiącu 9.00 – 10.30 sala 37
Katarzyna Bartoszuk Trening ortograficzny IV – VIII wtorek co 2 tygodnie

14.40 – 15.25

sala 24
Aneta Uścińska-Walesiuk Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty VIII czwartek

14.40 – 15.25

sala 29
Monika Włoskowska Zajęcia wyrównujące i rozwijające III a czwartek

12.35 – 13.15

sala 13
Elżbieta Lach Zajęcia wyrównujące i rozwijające I b czwartek

13.45 – 14.30

sala 18
Marta Bagan Koło matematyczne V b środa

14.40 – 15.25

sala 30
Marta Bagan Koło matematyczne VII środa

15.30 – 16.15

sala 30
Marta Bagan Konsultacje z matematyki VI b czwartek

14.40 – 15.25

sala 30
Marta Romanowska Koło przyrodnicze III b poniedziałek

13.15 – 14.00

sala 14
Magdalena

Radajewska-Czelej

Koło języka angielskiego VII czwartek

8.00 – 8.45

sala 23
Renata Dąbrowska Konsultacje z języka angielskiego VI, VII czwartek

8.00 – 8.45

sala 20
Elżbieta Czarnowska Zajęcia wyrównujące i rozwijające II a środa

12.35 – 13.15

sala 27
Elżbieta Czarnowska Programowanie dla najmłodszych II a środa

13.15 – 14.00

sala 27
Izabela Gimer,

Anna Dąbrowska

Zajęcia rozwijające kompetencje

emocjonalno-społeczne

I – V poniedziałek

13.45 – 15.30

sala 13
Katarzyna Nadachewicz Zajęcia wyrównujące i rozwijające II b piątek

12.40 – 13.25

sala 1
Aneta Wilczewska Wieczorki chemiczne IV – VIII ostatni piątek miesiąca

19.00 – 20.30

sala 33
Aneta Wilczewska Konkursowe koło chemiczne VII – VIII sobota

14.00 – 15.00

sala 33
Magda Głowacka Zajęcia sportowe VI – VIII poniedziałek

14.40 – 15.40

hala
Tomasz Klimczuk Zajęcia sportowe IV – VIII czwartek

14.30 – 15.30

hala

 Pozostałe zajęcia dodatkowe znajdują się w zakładce „Świetlica”