Nasze działania

Opiekun samorządu: J.Koc, M.Zając

Samorząd szkolny 2023/2024

Na początku października odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Przewodniczącymi zostali wspaniali i zaangażowani w życie szkoły licealiści: Milena Lebiedzińska i Tymoteusz Kostro.

Członkowie zarządu samorządu szkolnego: Jan Bielecki, Julia Sobolewska, Aleksandra Jóźwik, Gabriela Walendziuk, Justyna Laskowska, Owen Sawko, Laura Włoskowska, Nicole Cybulko, Patryk Borys, Zuzanna Drobniuch, Krzysztof Kraszewski.

Nagłośnienie: Szymon Popławski, Bartosz Wojtkowski.

Milena Lebiedzińska Tymoteusz Kostro

Samorząd szkolny 2021/2022

Na początku września odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Przewodniczącymi zostali wspaniali i zaangażowani w życie szkoły licealiści: Patryk Horczak i Klaudia Więcko. Zapraszamy do przeczytania rozmowy z nowymi przewodniczacymi i poznania ich bliżej.

rozmowa z Klaudią

rozmowa z Patrykiem

Samorząd szkolny 2019/2020

We wtorek 24 września odbyły się wybory do Samorządu Szkolnego. Przewodniczącymi zostali: Klaudia Kulesa i Jakub Cesnowski. Za organizację imprez szkolnych odpowiedzialni będą Gabriela Carvalhido i Kacper Popławski. Już wkrótce zostanie również powołany zarząd samorządu spośród uczniów szkoły podstawowej.

Samorząd szkolny 2018/2019

Przewodniczący: Ola Mejsak i Marcin Kozłowski,

Osoby odpowiedziane za organizację imprez szkolnych: Weronika Gaweł, Ola Kusnerz, Klaudia Kulesa, Marysia Nejman, Iza Misiewicz i Iza Górska,

Osoby odpowiedzialne za organizację imprez sportowych: Łukasz Tuz, Grzegorz Zubrycki, Karol Harasimowicz, Janek Machelski i Gabrysia Carvahlido,

Osoby odpowiedzialne za gazetkę: Ola Mejsak, Klaudia Kulesa, Marysia Nejman, Iza Górska i Iza Misiewicz.