Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Krypnie

<?php the_title(); ?>

W sobotni poranek 9 września 2017 r. ponad dwudziestoosobowa grupa: uczniów, rodziców, nauczycieli i przyjaciół Zespołu Szkół Katolickich im. Matki Bożej Miłosierdzia w Białymstoku wyruszyła razem z grupą katedralną na XXXIII Pielgrzymkę Rodzin do Matki Bożej Pocieszenia w Krypnie. Pierwszy raz z naszym znakiem, którego niesienie było pragnieniem zwłaszcza najmłodszych. Najwytrwalszy był Dawid Zdzieszyński z kl. III b szkoły podstawowej – niósł znak z radością i najdłużej! Nasz pielgrzymi szlak liczący 28 km wiódł przez Dobrzyniewo Kościelne, Pogorzałki, Nowosiółki do Krypna. Z modlitwą i pieśnią na ustach, słuchając konferencji i ciesząc się obecnością bliźnich, wędrowaliśmy do Matki, by powiedzieć Jej „Oto jestem…” U stóp Matki przeżywaliśmy Mszę świętą, której przewodniczyli ks. abp Edward Ozorowski i ks. bp Henryk Ciereszko. Zmęczeni, z obolałymi stopami, ale i z wielką radością ofiarowaliśmy Panu Bogu i Matce Najświętszej nowy rok szkolny. Maryjo, w Twoje ręce!

WIĘCEJ ZDJĘĆ NA STRONIE ARCHIDIECEZJI