Sukcesy naszych uczniów

<?php the_title(); ?>

2 kwietnia 2019r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 5 w Białymstoku odbyło się uroczyste podsumowanie wojewódzkich konkursów przedmiotowych dla uczniów gimnazjów. Cieszymy się, że wśród gimnazjalistów, którzy z rąk przedstawicieli Kuratorium Oświaty i władz województwa odebrali zaświadczenia o uzyskaniu tytułu laureata, znaleźli się również uczniowie Katolickiego Gimnazjum:

Filip Bartłomiej Perkowski z kl. IIID – laureat Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego, Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego oraz finalista Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego, 


Anna Jagna Kotyńska z kl. IIID – laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego i finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego,


Wiktoria Jurczykowska z kl. IIID – laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego,


Julia Magdalena Koper z kl. IIIC – laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego


Michał Sadowski z kl. IIIA – laureat Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego i finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego,


Krzysztof Wojtkielewicz z kl. IIIA – laureat Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego.


Tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Historycznego uzyskał Dawid Majewski z kl. IIIB.


Uczniom i ich opiekunom: p. Izabeli Łuczaj, p. Anecie Wilczewskiej, p. Magdalenie Brzozowskiej, p. Marcie Łabieniec – Chomickiej, p. Radosławowi Werpachowskiemu, p. Marcie Bagan, p. Małgorzacie Kamińskiej serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.