Upoluj swoją książkę

<?php the_title(); ?>

Uwaga licealiści!
Miło nam poinformować, że nasze liceum zostało zakwalifikowane do projektu „Upoluj swoją książkę”!
Już w listopadzie w szkole pojawią się specjalne plakaty z okładkami 12 książkowych bestsellerów i kodem QR. Po jego zeskanowaniu przy pomocy smartfona, na miesiąc otrzymacie darmowy dostęp do książek w formie e-booka i audiobooka.
Poszukujemy też 5 osób, które w ramach projektu chcą zostać Ambasadorami Czytelnictwa! Informacje szczegółowe dotyczące zgłaszania się na ambasadorów oraz zasad uczestnictwa w projekcie można uzyskać w bibliotece szkolnej.
UWAGA! Termin rejestracji upływa 18.10 br., decyduje kolejność zgłoszeń.

Akcja jest organizowana z inicjatywy Instytutu Książki wraz z Krakowskim Biurem Festiwalowym oraz platformą e-bookową Woblink.com, które od pięciu lat realizują ogólnopolską akcję promującą czytelnictwo „Czytaj PL”.