Uroczystość Matki Bożej Miłosierdzia

Zbliża się Uroczystość Matki Bożej Miłosierdzia, Patronki naszej Archidiecezji, a dla szkolnej wspólnoty, przede wszystkim naszej Patronki.
Każdego roku, 16 listopada obchodziliśmy w związku z tym Święto Szkoły. W tym roku z oczywistych względów będzie to niemożliwe, przynajmniej w podobnej formie jak w latach ubiegłych. Pragniemy jednak zaprosić do duchowego przygotowania do tego dnia i do wspólnej modlitwy za Szkołę i siebie nawzajem, by Bóg nas strzegł.
W załączniku znajdziecie Państwo propozycję Nowenny do Matki Bożej Miłosierdzia oraz plik audio z Hymnem naszej Szkoły, którego słowa są niewątpliwie modlitwą.
Zapraszam do tego, by ją odmówić wspólnie z rodziną, o dowolnej porze dnia, co mogłoby też pomóc we wzmacnianiu więzi.

Z modlitwą,

ks. Krzysztof Kamiński