Fundacja Do+Dać Skrzydła

Fundacja Do+Dać Skrzydła serdecznie dziękuje wszystkim, którzy zaangażowali się w realizację projektu „Akademia wolontariatu”: dyrekcji, nauczycielom, pracownikom szkoły, prelegentom, wolontariuszom oraz rodzicom i dzieciom. Szczególne podziękowania kieruję do Pani Izabeli Łuczaj i Pani Joanny Antoniuk, które koordynowały działania z ramienia szkoły. Podczas zbiórki charytatywnej 9 listopada 2023 zebrano kwotę 1130 zł. Zebrane pieniądze przekazane zostaną na budowanie przydomowej studni dla ubogiej polskiej rodziny na Wileńszczyźnie.
Projekt „Akademia Wolontariatu” został zrealizowany i dofinansowany w ramach projektu „Podlaskie Lokalne NOWEFIO 2021-2023 ze środków Programu Inicjatyw Obywatelskich.
Anna Skrypko