Podlaski Przegląd Pieśni Patriotycznej

Dnia 25 listopada 2023 roku odbył się XII Podlaski Przegląd Pieśni Patriotycznych był pełen wzruszeń i artystycznych przeżyć. Na drugim miejscu znalazła się utalentowana grupa uczniów klas II Katolickiej Szkoły Podstawowej, wspieranych talentami wokalnymi i muzycznymi starszych koleżanek z klasy V KSP. Wykonanie pieśni „Rozkwitały Pąki Białych Róż” było nie tylko muzycznym arcydziełem, ale również prawdziwym hołdem dla polskiej historii i dziedzictwa.  Brawo! Uczennice klasy I b: Zuzanna Sepko, Agata Żukowska i Julianna Grodzka zaprezentowały swój talent w kategorii soliści (w wieku od 7 do 9 lat) III miejsce zdobyła Agata Żukowska. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy Gratulujemy talentu. Wasza pasja i zaangażowanie zasługują na uznanie! .