Dzień bliźniaka w ZSK

Bliźniaki stanowią około 2 procent urodzeń czyli w naszej szkole powinny być 3 pary! Najważniejszy bliźniak – nasza bratnia dusza ☺️.
19 maja obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Bliźniąt. Nasz Samorząd Uczniowski zaprosił społeczność szkolną do radosnego świętowania 20 grudnia.
Bliźniak to nasza bratnia dusza, to ktoś kto nas rozumie bez słów, trwa przy nas gdy jest nam smutno i cieszy się naszą radością. Bliźniaki mają takie same zainteresowania i często takie same talenty. Nieważne, że dzisiejsze bliźniaki nie są naszą siostrą czy bratem – najważniejsze, że osoby te są naszym przyjacielem!💪
Dzisiejszych bliźniaków można poznać po takim samym ubiorze. Do podwójnej, a czasami i potrójnej radości włączyli się nie tylko uczniowie naszej szkoły. Zapraszamy do fotorelacji.