Finaliści VIII Memoriału Urszuli Marciniak

Memoriał Urszuli Marciniak to otwarte zawody w rozwiązywaniu łamigłówek diagramowych. Celem konkursu jest popularyzacja matematyki, zadań logicznych, łamigłówek matematycznych i logicznych oraz podniesienie kultury matematycznej. 11 stycznia 2024 roku odbyły się w naszej szkole eliminacje w trzech kategoriach wiekowych: MŁODZICY – klasy 3-5,  JUNIORZY – klasy 6 – 8 oraz LICEALIŚCI. Osoby z najlepszymi wynikami w eliminacjach w swoich kategoriach zostali zaproszeni do udziału w Ogólnopolskim Finale Memoriału, podczas którego w trzech rundach zostaną wyłonieni uczestnicy Wielkiego Finału. Poniżej najlepsi z naszej społeczności szkolnej. Finały odbędą się 23 marca 2024 r. na Politechnice Białostockiej. Serdecznie gratulujemy.

MŁODZICY

1. Magdalena Dziełak