Aktywne ferie ZSK – Młodzi dla młodych 2024

W dniach 4-8 lutego nasza młodzież uczestniczyła w szkolnym wyjeździe do Kluszkowiec. Mieli okazję aktywnie spędzić ten czas korzystając z ośrodka narciarskiego Czorsztyn-Ski doskonaląc swoje narciarskie umiejętności. Nie zabrakło też rywalizacji na hali sportowej w futsalu, gry w siatkówkę czy pingponga. Uczniowie również poznawali lokalną kulturę nawiedzając świątynię, czy spotykając się z rówieśnikami ze szkoły w Kluszkowcach. Miłym akcentem był wyjazd do Zakopanego, zwiedzanie skoczni narciarskiej, poszukiwania drogi w lodowym labiryncie, czy przejście słynnymi Krupówkami. Wszystko po to, aby dzień zakończyć w Termach Chochołowskich. Dziękujemy wszystkim organizatorom a w sposób szczególny Województwo Podlaskie za wsparcie finansowe projektu Młodzi dla młodych.