Konkurs Plastyczny „Matka Boża Miłosierdzia”

Dziś 12 grudnia 2017 r. nagrodziliśmy uczniów za wyjątkowe prace w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Matka Boża Miłosierdzia – Zwierciadło Dobroci”. W kategorii klas 1-3 SP I miejsce zajął Franciszek Mitrosz z KSP im. Matki Bożej Miłosierdzia w Białymstoku, II miejsce zajęła Hanna Biszczuk z SP Sióstr Misjonarek Św. Rodziny im. Bł. B. Lament w Białymstoku, III miejsce zajął Ignacy Stefanowski z SP im. Matki Bożej Miłosierdzia w Białymstoku. W kategorii klas 4-7 SP I miejsce zdobyła Gabriela Kamińska z SP nr 26 w Białymstoku, II miejsce zajęła Kamila Kosińska z SP nr 26 w Białymstoku, III miejsce zajęła Patrycja Panasewicz z SP nr 26 w Białymstoku. W kategorii Gimnazjum zwyciężył Dominik Brzęś zajmując I miejsce. Wyróżnieni zostali uczniowie Szkół Podstawowych: Helena Wnuk, Marek Sadowski, Fabian Kuprjanowicz, Małgorzata Gierej, Misiewicz Izabela, Maria Szumińska. Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!